McKingdom logotipas

IP: mc.mckingdom.lt

Mūsų serveryje dabar žaidžia 0/111

Apie mus
McKingdom.lt tai vienintelis RPG serveris visoje Lietuvoje, kuriame tavęs laukia daugybė iššūkių. Tau teks pasirinkti vieną iš aštuonių, visiškai unikalių rasių, kurią reikės išmokti įvaldyti, gerinti jos įgūdžius, keltis lygį ir tobulėti. Kassavaitiniai eventai, subalansuota ekonomika, FTop ir Baltop prizai už tikrus pinigus (20-50 eur), niekada nesiliaujantis PVP. Tai, ir dar daug daugiau unikalių veiklų tavęs laukia serveryje, apie kuriuos galėsi sužinoti, tik apsilankęs šiame serveryje!

Discord'as
Didžioji dalis mūsų bendruomenės diskusijų dabar vyksta Discord'e. Patarimai, atsiliepimai, nusiskundimų anketos, klausimai. Visa tai - mūsų serverio discord'e. Mes tavęs lauksim :)

Kas yra Minecraft'as?
Minecraft – žaidimas, kuriame galite daryti ką tik norite. Čia nėra jokio nustatyto tikslo ir nuo pirmos žaidimo akimirkos. Jūs renkatės, ką darysite. Žaidimo pasaulis sudarytas iš blokų, ir beveik visus juos (pasinaudojant tinkamais įrankiais) galima pasiimti ir panaudoti statant struktūras. Pradėję kumščiu daužydami medžio kamieną ir iš jo darydamiesi lentas vos po kelių žaidimo dienų jau galėsite geležiniu kirstuku rinkti aukso rūdą gryninimui krosnyje. Šiame žaidime yra kelių žaidimo režimų pasirinkimas – galima tiesog naudoti žaidimo blokus statant struktūras, arba pradėti žaisti neturint nieko ir viską susirasti ir išsikasti pačiam saugantis monstrų ir prisijaukinant gyvūnus.

D.U.K.

Kaip apsaugoti savo daiktus nuo kitų žaidėjų serveryje?

Serveris yra paremtas factions pluginu, todėl pirmiausiai reikia susikurti savo frakciją, poto, galėsite įtvirtinti savo žemes su /f claim komanda, ir ta vieta bus tik jūsų ir niekas kitas negalės nei griauti, nei statyti toje vietoje. Tik nemirkit per daug kartų, nes mirštant mažės jūsų galia, ir kiti žmonės galės atimti iš jūsų, jūsų žemes.

Užklaimino mano frakcija!! Ka daryti!?

Niekas nėra apdraustas dėl to. Pasistenkite laikyti savo frakcijos galios/žemės santykį, kuo didesniu, tokiais būdais jūsų galia nenukris žemiau jūsų žemių skaičiaus ir jūs neprarasite savo frakcijos žemių. Jokiais būdais neprašykite administracijos jums atiduoti ar grąžinti žemes, tai yra dalis žaidimo, ir tai jį daro dar įdomesniu.

Kaip pirkti ir parduoti parduotuvėje?

Parduotuvėje yra atskiros sekcijos pardavimams ir pirkiniams , lentelėse aiškiai matysite kur yra parduodamas daiktas, o kur jį reikia pirkti. Pirkimo ir pardavimo veiksmai vyksta paspaudus dešiniu pelės mygtuku ant lentelės parduotuvėje.

Kur yra PVP zonos, saugios zonos?

Įjungtas PVP yra žemėse kurias atskirsite chate pamatę: Tyras Laukas, Karo Zona. Saugios Zonos dažniausiai būna žymimos taip, ir jas įeina visi /warps, spawnas, parkouras.

Kiek kainuoja VIP ir ką jis duoda?

VIP kaina mėnesiui - 2eur. Plačiau apie VIP privilegijas galite sužinoti serveryje parašę komandą /vipk, arba paspaudė čia

Kiek kainuoja ELITE ir ką jis duoda?

ELITE kaina mėnesiui - 4eur. Plačiau apie ELITE privilegijas galite sužinoti serveryje parašę komandą /elitek, arba paspaudė čia

Kiek kainuoja serverio pareigos (Admin, Prižiūretojas, Chat-Mod), komandos?

Serverio pareigos, gamemode, op nėra parduodami.

Admine, gali......?

Administracija nesikiša į žaidimą ir jo nelengvina kitiems. Pastovus prašinėjimas prie gero neprives, o atvirkščiai - gali privesti ir iki ban'o.

Buvau užblokuotas, ką daryti?

Užblokuotas greičiausiai buvote už taisyklių nesilaikymą. Jei nežinote ban'o priežasties, eikite į banų skiltį - banai. Jeigu manote, jog buvote užblokuotas neteisingai, eikite į diskordą ir sukurkite anketą, nusiskundimų skiltyje, viską detaliai paaiškindami. Jeigu ban'as buvo neteisingas, mes jus atblokuosime, bei suteiksime kompensaciją!

Kodėl buvo ištrinta mano frakcija?

Frakcija gali būti ištrinta nes: klano pavadinimas žeidžia kitus žmones, ar yra nevulgarus. Turite per daug altų savo frakcijoje, per daug spawnerių fermoje, arba buvote neaktyvus daug laiko.

Kodel dingo mano kingai/daiktai?

Daiktai dingsta dėl minecraft bukkit ir pluginų tarpusavio darbo sutrikimų, trumpiau - dėl errorų. Žaidėjai nuo to nėra apdrausti, tačiau administracija visuomet pasistengs ir pasirūpins jūsų gerove. Padės jums susigrąžinti itemus, kingus, ir apskritai - turtą. Dėl jūsų kaltės mirus, pametus daiktus, išėjus iš serverio kovos metu, administracija NEATSAKO.

Administratorius manęs paprašė slaptažodžio. Ką daryti?

DĖMESIO!!! Administracija NIEKUOMET neprašys jūsų slaptažodžių, daiktų, ar kito turto. Tačiau kilus reikalams, mes anuliuosime jūsų registraciją, bei sukursime jums naują slaptažodį. Mes jūsų duomenų nežinome, neturime, ir niekada jų neprašome. Prašome būti atsargiems ir NIEKAM nesakyti savo slaptažodžio.

Mane apvogė!! Ką daryti!!??

DĖMESIO!!! Niekam nesakykite savo slaptažodžio - nei administracijai, nei draugams, nei žaidėjams. Nenaudokite kvailų slaptažodžių, kuriuos galima lengvai atspėti! Dėl prarastų paskyrų, administracija neatsako!